Strona główna
Instalacje
Nasza oferta
Pomoc techniczna
O nas
Nasz zespół
Nasi klienci
Nasi partnerzy
Oferty pracy
Kontakt
SYSTEMY ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO OBIEKTÓW
O nas

TELPIT jako firma handlowo-usługowa rozpoczęła działalność w roku 1993 od dystrybucji, montażu i serwisu systemów telekomunikacyjnych BILTON - LANX. W 1998 roku w bogatej gamie usług firmy znalazły się praktycznie wszystkie instalacje słaboprądowe. Systematycznie poszerzamy ofertę o urządzenia renomowanych producentów polskich i światowych.

Atuty: konkurencyjne ceny, doświadczona kadra, sprawny serwis, długoletnie gwarancje, atrakcyjne umowy serwisowe i konserwacyjne, dogodne warunki płatności.

Jakość wykonywanych przez TELPIT usług potwierdzają systematycznie uzyskiwane certyfikaty producentów urządzeń i rozwiązań sieciowych..

Kwalifikacje kadry firmy stale podwyższane kolejnymi szkoleniami z zakresu stosowania najnowszych technologii oraz wykorzystywanie przez nią specjalistycznych narzędzi gwarantują klientom pełną satysfakcję z nawiązanej współpracy.

Bezpieczeństwo klientom gwarantuje pomyślnie zakończone postępowanie koncesyjne. W 2006 roku Minister Spraw Wewnętrznych I Administracji po przeprowadzeniu procedury sprawdzającej wydał decyzję o udzieleniu firmie TELPIT koncesji nr L-0195/06 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia w formie zabezpieczenia technicznego. W tym też roku Komendant Stołeczny Policji po wszechstronnej weryfikacji osobowej podjął decyzję o wydaniu Licencji Pracownika Zabezpieczenia Technicznego Drugiego Stopnia nr 0023561 właścicielowi firmy. 
Strona główna Instalacje Nasza oferta Pomoc techniczna
TELPIT instalacje